Όλα εδώ

Μπέκαμ: «Ένιωσα υπέροχα»! Male03-happy-smiley-smile-smiley-emoticon-000043-large

Καλώς Ήρθατε στο Fun For Free!

Πατήστε "σύνδεση" για να συνδεθείτε με τον λογαριασμό σας
ή "εγγραφή" για εγγραφείτε στην σελίδα μας.


Καλή διασκέδαση!



Click here to translate the fun for free in your language!


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Όλα εδώ

Μπέκαμ: «Ένιωσα υπέροχα»! Male03-happy-smiley-smile-smiley-emoticon-000043-large

Καλώς Ήρθατε στο Fun For Free!

Πατήστε "σύνδεση" για να συνδεθείτε με τον λογαριασμό σας
ή "εγγραφή" για εγγραφείτε στην σελίδα μας.


Καλή διασκέδαση!



Click here to translate the fun for free in your language!

Όλα εδώ

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Καλώς ήρθατε στο φόρουμ του Όλα εδώ! Γίνετε μέλος τώρα και με το προφίλ σας στο facebook!


Γίνετε μέλος και στην ομάδα μας στο Facebook κάνοντας κλικ εδώ!

    Μπέκαμ: «Ένιωσα υπέροχα»!

    jimakas
    jimakas


    Αριθμός μηνυμάτων : 149

    Μπέκαμ: «Ένιωσα υπέροχα»! Empty Μπέκαμ: «Ένιωσα υπέροχα»!

    Δημοσίευση  jimakas Πεμ 07 Ιαν 2010, 07:56

    Ευτυχισμένος είναι ο Ντείβιντ Μπέκαμ με την απόδοση του στο ντεμπούτο του, στην δεύτερη θητεία του στη Μίλαν. Οι «ροσονέρι» κέρδισαν με σκορ 5-2 την Τζένοα και ο 34χρονος Άγγλος δεν περίμενε ο προπονητής του, Λεονάρντο, να τον βάλει κατευθείαν στη βασική ενδεκάδα: «Δεν περίμενα να ξεκινήσω. Βέβαια είχαμε κάποιους τραυματισμούς κατά την διάρκεια της εβδομάδας και θα έπρεπε να το περιμένω. Είμαι πολύ ευχαριστημένος με την απόδοση μου και με τη νίκη της ομάδας μου. Ένιωσα υπέροχα».

    Στον αγώνα της Μίλαν ήταν και ο Φάμπιο Καπέλο! Ο Μπέκαμ όμως ανέφερε πως δεν ήξερε ότι ο ομοσπονδιακός προπονητής της εθνικής Αγγλίας θα είναι στο γήπεδο και το έμαθε αργότερα. Ο «Μπεκς» στη συνέχεια «έπλεξε» το εγκώμιο του Καπέλο και τόνισε πως: «Είναι ένας άνθρωπος που αγαπάει το ποδόσφαιρο και κάνει ό,τι μπορεί στην διάρκεια του αγώνα». Ο Μπέκαμ αναγνωρίζει ότι μπορεί να έκανε μια καλή εμφάνιση κόντρα στην Τζενόα αλλά χρειάζεται διάρκεια για να πετύχει τους στόχους του, ένας από αυτούς είναι και η συμμετοχή του στο Παγκόσμιο Κύπελλο στη Νότιο Αφρική με την εθνική Αγγλίας.

    «Πρέπει να δουλεύω σκληρά και να αποδίδω καλά. Με την Τζενόα αισθάνομαι ότι το έκανα, αλλά αυτό είναι μόνο ένα ματς».

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Σαβ 18 Μάης 2024, 22:27