Όλα εδώ

Είπε «όχι» ο Βερόν στην Μάντσεστερ Σίτι Male03-happy-smiley-smile-smiley-emoticon-000043-large

Καλώς Ήρθατε στο Fun For Free!

Πατήστε "σύνδεση" για να συνδεθείτε με τον λογαριασμό σας
ή "εγγραφή" για εγγραφείτε στην σελίδα μας.


Καλή διασκέδαση!



Click here to translate the fun for free in your language!


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Όλα εδώ

Είπε «όχι» ο Βερόν στην Μάντσεστερ Σίτι Male03-happy-smiley-smile-smiley-emoticon-000043-large

Καλώς Ήρθατε στο Fun For Free!

Πατήστε "σύνδεση" για να συνδεθείτε με τον λογαριασμό σας
ή "εγγραφή" για εγγραφείτε στην σελίδα μας.


Καλή διασκέδαση!



Click here to translate the fun for free in your language!

Όλα εδώ

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Καλώς ήρθατε στο φόρουμ του Όλα εδώ! Γίνετε μέλος τώρα και με το προφίλ σας στο facebook!


Γίνετε μέλος και στην ομάδα μας στο Facebook κάνοντας κλικ εδώ!

    Είπε «όχι» ο Βερόν στην Μάντσεστερ Σίτι

    jimakas
    jimakas


    Αριθμός μηνυμάτων : 149

    Είπε «όχι» ο Βερόν στην Μάντσεστερ Σίτι Empty Είπε «όχι» ο Βερόν στην Μάντσεστερ Σίτι

    Δημοσίευση  jimakas Τετ 06 Ιαν 2010, 03:21

    Αρνητική ήταν η απάντηση του Χουάν Σεμπάστιαν Βερόν στην πρόταση της Μάντσεστερ Σίτι, με τον Αργεντινό να επικαλείται οικογενειακούς λόγους για αυτή του την άρνηση.

    Ο τεχνικός της Μάντσεστερ Σίτι, Ρομπέρτο Μαντσίνι, θα ήθελε πολύ τον 35χρονο μέσο στην ομάδα του, όμως ο Βερόν δεν ήταν διατεθειμένος να εγκαταλείψει την ομάδα του. «Το έκανα για την οικογένεια μου. Παράλληλα όμως και γιατί επέλεξα να συνεχίσω την καριέρα μου στην Εστουντιάντες. Αυτό το συμβόλαιο θέλω να το σεβαστώ» δήλωσε χαρακτηριστικά o Βερόν.
    Αποκαλυπτικός ήταν και ο μάνατζερ του παίκτη, Μιγκέλ Πιρές: «ο Βερόν μου είπε ότι δέχτηκε τηλεφώνημα από τον Μαντσίνι και του προσέφερε επτά εκατομμύρια λίρες και το ίδιο ποσό στην Εστουντιάντες για ένα χρόνο συμβόλαιο, όμως δεν ήθελε να φύγει από την Εστουντιάντες και έτσι απάντησε αρνητικά».

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Κυρ 19 Μάης 2024, 00:05