Όλα εδώ

Ο ανεπηρέαστος Ρονάλντο… Male03-happy-smiley-smile-smiley-emoticon-000043-large

Καλώς Ήρθατε στο Fun For Free!

Πατήστε "σύνδεση" για να συνδεθείτε με τον λογαριασμό σας
ή "εγγραφή" για εγγραφείτε στην σελίδα μας.


Καλή διασκέδαση!



Click here to translate the fun for free in your language!


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Όλα εδώ

Ο ανεπηρέαστος Ρονάλντο… Male03-happy-smiley-smile-smiley-emoticon-000043-large

Καλώς Ήρθατε στο Fun For Free!

Πατήστε "σύνδεση" για να συνδεθείτε με τον λογαριασμό σας
ή "εγγραφή" για εγγραφείτε στην σελίδα μας.


Καλή διασκέδαση!



Click here to translate the fun for free in your language!

Όλα εδώ

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Καλώς ήρθατε στο φόρουμ του Όλα εδώ! Γίνετε μέλος τώρα και με το προφίλ σας στο facebook!


Γίνετε μέλος και στην ομάδα μας στο Facebook κάνοντας κλικ εδώ!

    Ο ανεπηρέαστος Ρονάλντο…

    jimakas
    jimakas


    Αριθμός μηνυμάτων : 149

    Ο ανεπηρέαστος Ρονάλντο… Empty Ο ανεπηρέαστος Ρονάλντο…

    Δημοσίευση  jimakas Τετ 06 Ιαν 2010, 03:17

    Δεν είναι λίγες οι φορές που ο Κριστιάνο Ρονάλντο έχει δεχθεί εχθρική αντιμετώπιση από τους αντίπαλους οπαδούς της Ρεάλ Μαδρίτης. Ο Πορτογάλος μεσοεπιθετικός έχει ακούσει διάφορες ύβρεις, ενώ τον έχουν «σημαδέψει» αρκετές φορές με λέιζερ. Τι έχει να πει για αυτό ο 24χρονος άσος; «Μου μπαίνει από το ένα αυτί και βγαίνει από το άλλο», είναι η απάντησή του σε όσους τον βρίζουν.

    «Αυτό έχει την καλή του και την κακή του πλευρά. Όταν κάνουμε σωστά τα πράγματα, τότε όλα είναι καλά και μερικές φορές νιώθουμε μεγάλη πίεση», πρόσθεσε ο διεθνής ποδοσφαιριστής.

    Η κριτική που έχει δεχθεί ο Ρονάλντο στην Ισπανία δεν είναι κάτι πρωτόγνωρο για εκείνον, αφού μετά το Παγκόσμιο Κύπελλο του 2006 και το επεισόδιο που είχε με τον Γουέιν Ρούνεϊ δέχθηκε την οργή των Άγγλων οπαδών.

    «Δεν με ενοχλεί τα όσα λένε οι οπαδοί των αντίπαλων ομάδων. Αντίθετα, μπορώ να πω ότι μου αρέσει κιόλας. Μου αρέσει να βλέπω το μίσος στα μάτια τους, να ακούω τις βρισιές τους. Δεν με ενδιαφέρει τι λένε. Είναι αλήθεια ότι πολλοί άνθρωποι με μισούν, αλλά είναι περισσότεροι εκείνοι που με αγαπούν. Αισθάνομαι άσχημα, μόνο όταν παίζω άσχημα», είχε δηλώσει σε μια παλιότερη συνέντευξή του.

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Σαβ 18 Μάης 2024, 23:39