Όλα εδώ

Μπριατόρε:«Τώρα αποδόθηκε δικαιοσύνη» Male03-happy-smiley-smile-smiley-emoticon-000043-large

Καλώς Ήρθατε στο Fun For Free!

Πατήστε "σύνδεση" για να συνδεθείτε με τον λογαριασμό σας
ή "εγγραφή" για εγγραφείτε στην σελίδα μας.


Καλή διασκέδαση!



Click here to translate the fun for free in your language!


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Όλα εδώ

Μπριατόρε:«Τώρα αποδόθηκε δικαιοσύνη» Male03-happy-smiley-smile-smiley-emoticon-000043-large

Καλώς Ήρθατε στο Fun For Free!

Πατήστε "σύνδεση" για να συνδεθείτε με τον λογαριασμό σας
ή "εγγραφή" για εγγραφείτε στην σελίδα μας.


Καλή διασκέδαση!



Click here to translate the fun for free in your language!

Όλα εδώ

Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Καλώς ήρθατε στο φόρουμ του Όλα εδώ! Γίνετε μέλος τώρα και με το προφίλ σας στο facebook!


Γίνετε μέλος και στην ομάδα μας στο Facebook κάνοντας κλικ εδώ!

    Μπριατόρε:«Τώρα αποδόθηκε δικαιοσύνη»

    jimakas
    jimakas


    Αριθμός μηνυμάτων : 149

    Μπριατόρε:«Τώρα αποδόθηκε δικαιοσύνη» Empty Μπριατόρε:«Τώρα αποδόθηκε δικαιοσύνη»

    Δημοσίευση  jimakas Τετ 06 Ιαν 2010, 03:16

    Δικαιωμένος νιώθει ο Φλάβιο Μπριατόρε, ύστερα από την απόφαση του γαλλικού δικαστηρίου να κάνει δεκτή την έφεση του πρώην αφεντικού της Renault.

    Για την αθώωση του ο Μπριατόρε τόνισε: «Η απόφαση αποκατέστησε την αξιοπρέπεια και την ελευθερία μου, που αυθαίρετα ορισμένα άτομα ήθελαν να μου στερήσουν. Η δικαιοσύνη σήμερα “έλαμψε”»

    Επίσης, δεν παρέλειψε να μιλήσει για τα μελλοντικά του σχέδια «Η επιστροφή μου στη Φόρμουλα 1 είναι πιθανή, αλλά υπάρχει αρκετός χρόνος για να τα συζητήσουμε αυτά. Προς το παρόν αφήστε με να διασκεδάσω αυτήν τη στιγμή ευτυχίας, ύστερα από μια τόσο δύσκολη περίοδο»

    Ωστόσο, ο Ιταλός δεν θα μπορούσε να μην αναφερθεί στον πρώην πρόεδρο της FIA, Μαξ Μόσλει: «Ανέλαβε το ρόλο του ερευνητή του εισαγγελέα και του δικαστή», ενώ συμπλήρωσε πως παραβίασε τους βασικούς κανόνες και τη διαδικασία μιας δίκαιης δίκης.

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Σαβ 18 Μάης 2024, 20:14